Technológia

Cielené odburávanie tuku pomocou ultrazvuku

Hlboký ultrazvuk a jemný prúdový impulz chudnutia poležiačky stimulujú metabolizmus lipidov a urýchľujú uvoľňovanie mastných kyselín. Tukové bunky sú od seba oddelené a rýchlo a účinne redukované.

Zariadenie pomáha cielene redukovať tukové usadeniny na problémových oblastiach tela a to je prostredníctvom len samotného športu veľmi ťažké dosiahnuť.

Na rozdiel od mnohých iných zariadení na trhu “chudnite poležiačky” vytvára individuálny profil používateľa. BIA – analýza dopadu na telo určuje hladinu tuku a svalov, ako aj rovnováhu vody. To umožňuje, aby bolo ošetrenie celkom individuálne prispôsobené osobným potrebám. Počas ošetrenia sa hodnoty kontinuálne monitorujú a upravujú podľa potreby.

A to všetko sa deje celkom uvoľnene poležiačky.

Piezo3 ultrazvuková technológia

Ultrazvuk spôsobuje zahrievanie ošetrovaného tkaniva. Na jednej strane dochádza ku kontrakcii kolagénového tkaniva a prekrytiu kože. Na druhej strane sa membrána príslušných tukových buniek rozpustí, čo môže spôsobiť uvoľnenie triglyceridov z tukových buniek. Tieto sa rozkladajú na mastné kyseliny a glycerol, ktoré sa nakoniec eliminujú pečeňou. Aby to bolo úspešné, technológia Divinia® Ultra tiež stimuluje lymfatický tok.

Human Frequency-Technologie HFT®

Systém Divinia® Ultra ako jediné zariadenie na svete meria lokálnu hustotu tukovej a svalovej hmoty, ako aj tekutiny v bunkách a tkanivách pred a počas každého ošetrenia cieleným a vysoko precíznym spôsobom..

Human Resonance-Technologie HRS®

Systém Divinia® Ultra pracuje s osciláciami vlastného tela a umožňuje tak enormný potenciál pôsobenia s okamžite viditeľnými a merateľnými výsledkami (napr. Redukcia obvodu 2 – 5 cm po prvej procedúre redukciou tuku). Stimuluje omnoho viac svalových vlákien ako je možné prostredníctvom fyzickej aktivity: akčný potenciál viac ako 90% (v porovnaní s 30% profesionálneho športovca počas tréningu); a to bez stresu na väzivá, šľachy a kĺby.

Kontraindikácie

Procedúru s prístrojom Divinia® Ultra nemôžete absolvovať, ak máte implantovaný kardiostimulátor, nedávno ste mali srdcový infarkt alebo mozgovú príhodu, akútnu trombózu, zápalový edém alebo epilepsiu; a ani keď ste tehotná alebo dojčíte.